Raspored primanja roditelja u 2017./2018. školskoj godini


Raspored primanja roditelja za sve razredne odjele matične škole:

16 razrednih odjela + 2 posebna

Produženi boravak – 1 odjel 1./2.razreda

Roditelj učenika koji se školuju po primjerenim programima informacije o programima, aktivnostima, metodama rada mogu dobiti prve i druge srijede u mjesecu od 18,30 do 19,30 sati od stručnih suradnika i predmetnih učitelja.


RAZRED

RAZREDNIK

DAN; SMJENA

ŠKOLSKI SAT

1.a

Ivanka Ćutek

prijepodne (ponedjeljak)

poslijepodne (četvrtak)

5. sat

5.sat

1.b

Gabriela Petranović

prijepodne (ponedjeljak)

poslijepodne (petak)

4. sat

3. sat

2.a

Ankica Kaplan

četvrtak

5. sat

2.b

Lidija Glavaš

srijeda; neparna

4. sat

3.a

Nada Grahovac

utorak; parna

4. sat

3.b

Melita Zanze

srijeda; parna

4. sat

4.a

Ankica Biglbauer

srijeda; parna

2. sat

4.b

Dubravka Radić

srijeda; parna

3. sat

5.a

Hana Švitek

srijeda; parna

2. sat

5.b

Mia Kiridžija Andrić

srijeda; parna

5. sat

6.a

Marijana Lukić

srijeda; neparna

4. sat

6.b

Katarina Miloloža

utorak; neparna

5. sat

7.a

Marija Kovačić

utorak; neparna

4. sat

7.b

Ivan Matančić

petak; neparna

5. sat

8.a

Jelena Pehar

četvrtak; neparna

4. sat

8.b

Anita Šojat

četvrtak; parna

3. sat

Poa

Višnja Vuić-zamjena za Adrijanu Blažević

utorak; parna

6. sat

Pob

Aleksandra Gvozdanović Debeljak

petak

4. sat

PB1./2.

Matea Videković-zamjena za Višnju Vuić

ponedjeljak; parna

5. sat



































Raspored primanja roditelja za sve razredne odjele područne škole


12 razrednih odjela

Roditelj učenika koji se školuju po primjerenim programima informacije o programima, aktivnostima, metodama rada mogu dobiti drugi ponedjeljak u mjesecu od 17,00 do 18,00 sati od stručnih suradnika i predmetnih učitelja.


RAZRED

RAZREDNIK

DAN; SMJENA

ŠKOLSKI SAT

1.c

Ines Geić , zamjena

(Ivana Pavleković Griva)

utorak

3.sat

1.d

Tatjana Grabić

srijeda

2.sat

2.c

Ksenija Milosavljević

petak

2.sat

3.c

Antonija Trepić

utorak

4.sat

4.c

Vesna Kugler

četvrtak

3.sat

5.c

Zvjezdana Sikra-Golemac

srijeda

3.sat

5.d

Luka Kivela

utorak

3.sat

6.c

Goran Lončar

srijeda

2. sat

6.d

Ivana Kapetanović

utorak

4.sat

7.c

Danijela Popadić

četvrtak

4.sat

7.d

Emanuela Živković

srijeda

5.sat

8.c

Maja Matijević

srijeda

4.sat























Raspored primanja roditelja za ostale predmetne nastavnike



NASTAVNIK

DAN/SMJENA

ŠKOLSKI SAT



Marina Jelaš - zamjena za Tereziju Bubalo

utorak; parna

5. sat

Josip Erjavac

petak; parna

1. sat

Luka Kivela (Sarvaš)

utorak

3.sat

Gordana Delić

utorak; parna

5. sat

Ivana Mutnjaković - Grgić

ponedjeljak; neparna

nulti sat

Ivana Mutnjaković - Grgić (Sarvaš)

utorak; poslijepodne

3.sat poslijepodne

Goran Lončar (Sarvaš)

srijeda

2. sat

Dejan Varga (Sarvaš)

ponedjeljak

3.sat

Jelena Pehar (Sarvaš)

petak

7.sat

Antonela Zec

srijeda; neparna

3. sat

Ivana Kapetanović

srijeda; neparna

2. sat

Ivana Kapetanović (Sarvaš)

utorak

4. sat

Emil Gladić

utorak, neparna

6. sat

Elizabeta Banjan

četvrtak; parna

4. sat

Božica Seki

utorak; neparna

5. sat

Božica Seki (Sarvaš)

srijeda

6. sat

Ivan Begović

srijeda

6.sat

Oliver Timarac (Sarvaš)

utorak

6.sat

Darija Stanković (Sarvaš)

utorak

1.sat

Dušanka Korošec

petak; parna

2. sat

Mirta Predrevac-Kopić (Sarvaš)

petak

5.sat

Katarina Miloloža (Sarvaš)

srijeda; poslijepodne

5.sat

Mia Kiridžija - Andrić (Sarvaš)

ponedjeljak

4.sat

Emanuela Živković

petak

3. sat

INDIVIDUALNI RAZGOVORI

Raspored primanja roditelja za sve razredne odjele matične škole:

RAZRED

RAZREDNIK

DAN; SMJENA

ŠKOLSKI SAT

1.A

Ankica Kaplan

srijeda

4. sat

1.B

Lidija Glavaš

petak; neparna

5. i 6. sat

2.A

Nada Grahovac

srijeda

5./3. sat

2.B

Melita Zanze

srijeda

5./3. sat

3.A

Ankica Biglbauer

četvrtak; parna

3. sat

3.B

Dubravka Radić

četvrtak

5. sat

4.A

Ivanka Ćutek

ponedjeljak

3. sat

4.B

Gabriela Petranović

četvrtak

4. sat

5.A

Marijana Lukić

utorak

7. sat

5.B

Katarina Miloloža

četvrtak; parna

3. sat

6.A

Marija Kovačić

četvrtak; neprana

2. sat

6.B

Ivan Matančić

petak; neparna

4. sat

7.A

Jelena Pehar

srijeda; parna

4. sat

7.B

Anita Šojat

ponedjeljak

6. sat

8.A

Hana Švitek

srijeda; parna

5. sat

8.B

Vlasta Boček

ponedjeljak

3. sat

Poa

Barbara Vnučec

petak

4. sat

Pob

Adrijana Blažević

četvrtak

5. sat

PB1./2.

Višnja Vuić

srijeda

5. sat

































Raspored primanja roditelja za sve razredne odjele područne škole



RAZRED

RAZREDNIK

DAN; SMJENA

ŠKOLSKI SAT

1.C

Ksenija Milosavljević

srijeda

3. sat

2.C

Antonija Trepić

srijeda

2. sat

3.C

Vesna Kugler

ponedjeljak

2. sat

4.C

Ivana Pavleković Griva

srijeda

4. sat

4.D

Tatjana Grabić

srijeda

3. sat

5.C

Goran Lončar

ponedjeljak

5. sat

5.D

Ivana Kapetanović

ponedjeljak

4. sat

6.C

Danijela Popadić

ponedjeljak

3. sat

6.D

Emanuela Živković

ponedjeljak

2. sat

7.C

Maja Matijević

srijeda

1. sat

8.C

Zvjezdana Sikra-Golemac

ponedjeljak

3. sat




















Raspored primanja roditelja za ostale predmetne nastavnike

NASTAVNIK

DAN/SMJENA

ŠKOLSKI SAT

 

Terezija Bubalo

ponedjeljak/parna

6. sat

Mato Martinković

Utorak, neparna

3. sat

Luka Kivela (Sarvaš)

utorak

4. sat

Gordana Delić

četvrtak; parna

4. sat

Evica Ivandić

utorak; poslijepodne

4. sat

Evica Ivandić (Sarvaš)

srijeda

5. sat

Goran Lončar (Sarvaš)

četvrtak; neparna

5. sat

Dejan Varga (Sarvaš)

petak

4. sat

Dejan Varga

srijeda

7. sat

Antonela Zec

utorak

3. sat

Ivana Kapetanović

petak; parna

3. sat

Ivana Kapetanović (Sarvaš)

ponedjeljak

3. sat

Emil Gladić

srijeda; parna

4. sat

Elizabeta Banjan

srijeda; neparna

4. sat

Božica Seki

utorak

5. sat

Božica Seki (Sarvaš)

srijeda

6. sat

Ivan Stipić

Utorak, neparna

2. sat

Oliver Timarac (Sarvaš)

utorak

4. sat

Darija Stanković (Sarvaš)

utorak

3. sat

Dušanka Korošec

četvrtak; neparna

4. sat

Mirta Predrevac-Kopić (Sarvaš)

srijeda

3. sat

Katarina Miloloža (Sarvaš)

ponedjeljak

2. sat

Vlasta Boček (Sarvaš)

srijeda

2. sat

Emanuela Živković

utorak; parna

2. sat