Advent u Osijeku

Naši učenici na koncertu Mije Dimšić

Na kraju prvog polugodišta učenici posebnog odjela naše škole posjetili su osječki adventski sajam i bili na koncertu mlade glazbenice Mije Dimšić.

Posljednji nastavni dan prvog obrazovnog razdoblja 22. prosinca 2017. učenici posebnog odjela naše škole dočekali su s velikim uzbuđenjem. Točno u podne posjetili su Trg Ante Starčevića i uživali u programu Adventa u Osijeku. Mlada glazbena zvijezda Mia Dimšić na adventskoj je pozornici održala božićni koncert humanitarnog karaktera. Djeca su na koncert, umjesto ulaznica, nosila darove koji su proslijeđeni djeci u potrebi.

Naši su učenici uživali u tom predivnom događaju i božićnom ozračju. Naravno, nisu se zaboravili počastiti božićnim slasticama te fotografirati za uspomenu na jedan lijepi božićni dan proveden uz dobro društvo, veselje i zabavu.


Naši učenici na koncertu Mie Dimšić Naši učenici na koncertu Mie Dimšić