Zazvonilo je prvo školsko zvono


4. rujna 2017. tridesetpet bivših polaznika vrtića začulo je zvuk školskog zvona u svojoj novoj školi. Nakon vesele priredbe koju su odigrali nešto stariji prijatelji naših prvašića i pozdrava ravnateljice naše škole, svoje buduće učenike dočekale su i učiteljice Ivanka Ćutek i Gabriela Petranović.

Vidljivo nestrpljenje i veliko uzbuđenje uslijedilo je u trenutku kada su se mali prvašići uputili u svoju buduću učionicu. Kraj prvoga školskog dana završio je s velikim nestrpljenjem i željom za ponovni dolazak u školu, ovoga puta sa svojom novom školskom torbom prepunom knjiga i željom za stjecanjem novih znanja te druženjem s novim prijateljima.

Novim učenicima naše škole želimo sretnu i uspješnu školsku godinu.

Učiteljice Ivanka i Gabriela

Prvo školsko zvono Prvo školsko zvono Prvo školsko zvono Prvo školsko zvono