Klokan bez granica

Matematičko natjecanje ponovno u našoj školi

Klokan (bez granica) i ove je školske godine rado viđen gost  u našoj školi te nas je „posjetio“ 27. ožujka 2014. kada se održalo međunarodno natjecanje u poznavanju sadržaja matematike.

U četvrtak 27. 3. 2014. u OŠ Ljudevita Gaja i PŠ Sarvaš održalo se međunarodno matematičko natjecanje Klokan bez granica. Pristupilo mu je 38 učenika iz matične škole i 20 učenika iz područne. Kao i svake godine učenici su na poklon dobili čokoladicu, kalendar-ravnalo i kemijsku olovku. Natjecanje su organizirale i pratile učiteljice Dušanka Korošec, Hana Švitek, Maja Matijević i Lidija Glavaš, a uskoro očekujemo i rezultate uspješnosti naših učenika. Očekujemo da će biti dobri pa ćemo nagodinu radosno „ugostiti“ sljedećeg Klokana.

Klokan bez granica Klokan bez granica